• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Ambalaj ve Paketleme sigortalı nakliyat Ankara

Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme

Evden eve nakliyat öncesi yapılacak ambalajlama, nakliye işinin en önemli unsurlarından biridir. Ambalajlama sırasında uygulanan işçilik ve kullanılan ambalaj malzemesinin çeşidi ile kalitesi, eşyaların güvenle, hasarsız yeni yerine taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Yılların deneyimine sahip firmamız personeli, her türlü ambalajlama işlemini olması gerektiği gibi titizlikle yerine getirmektedir. Taşıma işleminin güvenli bir şekilde yapılması için eşyaların düzgün olarak paketlenmesi gerekir. Bu nedenle bu konuda deneyimli olan elemanlar tarafından işlemler sırası ile yapılarak daha hızlı ve kaliteli sonuçlar alınmaktadır.

Nakliyat firmalarının verdiği aslında en önemli hizmetlerden bir tanesi de evden eve ambalajlama hizmetidir.  Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat firmasının müşteriye verdiği değeri, önemi göstermektedir. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması, ambalajlanacak eşyaların cinsi, hacmi, büyüklüğü gibi bazı kriterlere göre seçilmesi çok önemlidir. Mutlaka kristal veya cam eşyalar için mukavva benzeri maddelerden yapılmış eşyanın ölçüsüne uygun olarak yapılmış ve üzerine kırılmaması için cam kağıdı ile sarılmış şekilde ambalajlanması gerekmektedir.

Ayrıca cam eşyalara havalı naylon ile dış sarma uygulamak eşyanın istenmeyen bir durum söz konusu olduğunda alacağı hasarı en aza indirgemektedir.  Ayrıca yapılan ambalaj malzemesinin temizliği de kalitesi kadar önemlidir. Ayrıca bu ambalajlama işlemleri her eşya için aynı olmamalı ve her eşya için mutlaka ayrı seçilmelidir. Örneğin cam ve benzeri eşyalar için yukarıdaki yazılanlar uygulanırken biz beyaz eşya olan buzdolabının ambalajlanması tamamen farklı olmalıdır. Örneği buzdolabının boyutuna göre özel yapılacak havalı naylon ve askılı karton kutular buzdolabının alacağı darbe, çizik ve hasarları bir hayli düşürmekte ve daha güvenli ve temiz bir çalışma ortaya çıkarmaktadır.  Firmamız evden eve ambalajlama konusunda tamamen hasarsız nakliye garantisi, eğitimini almış profesyonel kadrosu, eşyanın değerine göre sigorta ve memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

İyi ambalajlama taşınmayı kolaylaştırıcı unsurlardandır.

Tüm ev eşyaları en kaliteli malzemeler ile ambalajlanır. Eşyaların ambalajlanması, evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli unsurlarından biridir. Evden eve nakliye öncesi ambalajlama hizmetlerinin kalitesi, sorunsuz, hasarsız taşımacılık sağlar. İyi ambalajlama aynı zamanda yeni adrese taşınan eşyaların daha rahat ve pratik şekilde yeni yerlerine yerleştirilmesini sağlar. Firmamızın ambalajlama işlemleri yeni adresinize yerleşmenizi de kolaylaştırır.

Evden eve nakliyat hizmetleri her bakımdan profesyonellik gerektirir. Eşyanın ambalajlanması, araca yüklenmesi ve uygun şekilde yerleştirilmesi, yolculuk esnasında araç sürücüsünün yoğun dikkati, yeni adreste eşyaların boşaltılması ve yeni eve taşınması uzman kadromuz tarafından yerine getirilmektedir.