• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Dershane Taşımacılığı ve Nakliyesi sigortalı nakliyat Ankara

Dershane Taşımacılığı ve Nakliyesi

Dershane Taşımacılığı ve Nakliyesi

Nakliyat hizmetlerinin kesinlikle profesyonel düzeyde koordinasyon ve iş takibinin sağlanması gerekmektedir. Dershane taşımacılığı hizmetinde dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı bulunmaktadır. Bundan dolayı taşıma hizmetleri öncesinde siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Dershane taşımacılığı öncesi ekspertiz yapılarak olası sürprizlerin önüne geçerek hem belirlenen maliyetleri hem de eşya düzenlemesinde bir sorun yaşanmamasını sağlayabiliyoruz. Dershane nakliyesi işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Buda özel paketleme yöntemleri uygulayarak nakliye sırasında kullanmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel ve eğitimli olan nakliye personellerimiz, dershanenin her bir eşyasını en ideal şekilde paketleme ürünleri ile ambalajlayarak, nakliye sırasında dışarıdan gelecek olumsuz etmenlere karşı en iyi şekilde korunmasını sağlamaktadır. Başta panolar, bilgisayarlar ve masalar gibi eşyalar olmak üzere taşınması gereken her bir eşya en iyi şekilde ambalajlandıktan sonra nakliye aracına yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

Dershane taşımacılığı fiyatları dershane içerisinde bulunan eşya miktarına, yoğunluğuna bağlı olarak belirlenmektedir. Dershanenizin eşyalarının miktarına ve yoğunluğuna uygun olarak hazırlanan rapor üzerine uygun olan nakliye aracımızı, taşıma işlemi için görevlendiriyoruz. Dershane içerisinde bulunan bütün eşyaların zarar görmeden taşınması için ilk olarak ambalajlanmaları gerekmektedir. Bu konuda deneyimli olan ekip tarafından bütün eşyaların hazırlanması kısa süreceği için kısa zamanda araca yerleştirilen istenen adrese doğru yola çıkılmaktadır. Şehir içi veya şehirlerarası yapılacak taşımacılık için farklı fiyatlar belirlendiğinden bu konuda merak ettiğiniz soruların cevapları sizlere verileceğinden daha doğru kararlar almanıza yardımcı olunmaktadır. Masa ve sandalyelerin bulunduğu dershanelerde taşıma işlemi için tır veya kamyon seçenekleri arasından uygun seçimler yapılmaktadır. Dolaplar ve büyük boyutlarda olan eşyalar için demonte işlemi yapılarak daha az yer kaplaması sağlanmaktadır. Teslimat sırasında bu eşyaların montajı da yapılacağından kullanıma hazır olarak teslimatı yapılmaktadır. Aynı şekilde kullanılacak olan masa, sandalye veya dolaplar yeni adrese teslim edilirken sorunsuz olarak teslimatın yapıldığından emin olunmak için incelemeler yapılarak bu şekilde sonuç alınmaktadır.

Bu sayede eşyaların nakliye aracına sığdırılabilmesi için güvensiz paketleme ya da araca yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu durumda dershanenizin eşyalarını en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Taşınma işinin stresini ve yoruculuğunu bilenler bu alanda gelişen sektör hizmetlerinden yararlanarak daha kısa sürede sonuç almaktadır. Yapılan çalışmaların sizin yapacağınız işlemlerden daha kısa sürede tamamlanması zamandan kazanç sağlanması için etkili olmaktadır. Aynı şekilde yorulmadan yeni adreste düzenleme yapacak gücü kendiniz bulmanıza imkan sağlanmaktadır. Kusursuz sonuçlara ulaşmak için ekibimizin tamamı özverili olarak her aşamada işini en iyisini başarmak için yapmaktadır.