• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Dükkan Taşıma ve Nakliyat sigortalı nakliyat Ankara

Dükkan Taşıma ve Nakliyat

Dükkan Taşıma ve Nakliyat

Gelişen Dünya ile birlikte hızla büyüyen taşımacılık sektöründe çalışan firmamız ile müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyor her daim yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Hizmetimizden daha önce faydalanıp Türkiye’nin herhangi bir şehrinde herhangi bir bölgesine taşınan aileler sorunsuz bir yolculukla eşyalarını taşıdılar ve bize geri bildirimleri ile yaptığımız işte ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtladılar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız alanında uzman personeli ile verdiği hizmeti gün geçtikçe katlayarak büyütüyor ve sizlerin memnuniyeti için durmadan ilerlemeye devam ediyor.

Nakliyat sektörünün geniş yelpazesi taşımacılık alanını farklı kollara ayırsa da biz bu konuda bütün hizmetleri vererek firmamızın büyüklüğünü bir kez daha kanıtlamış oluyoruz. Dükkân taşıma ve nakliye konusunda yaptığımız çalışmalar ile bu süreçte  sizlere yalnızca yeni adresinize taşınmanın keyfini çıkartmak kalıyor. Dükkan içerisinde yapılacak olan incelemeler ile eşyalar hakkında daha fazla bilgi alınarak bu şekilde işlemler ve gereken malzemeler için belirleme yapılmaktadır. Yapılan inceleme sonucunda hizmetin karşılığında ne kadar ödeme yapacağınız belirlenerek bu şekilde sizlere aktarılmaktadır. Onay vermeniz durumunda taşıma işlemi için belirlenen tarihte adresinizdeki eşyaların taşımasına başlanmaktadır.

Hizmetimizi her geçen gün yenileyerek müşterilerimize modern, teknolojik çözümler üretmeyi başarmış durumda olmamız bizi olduğumuz yerden daha yükseğe sıçrama ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilme çabasıyla koşturuyor. Değişen nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalan ve bu stresli süreci tek başına yaşamak istemeyen bütün müşterilerimizin yanındayız. Profesyonel Ekibimiz nakliyat konusunda uzman olduğundan daha kısa süre içinde bütün eşyaların taşınması tamamlanmaktadır. Eşyaların tamamı ambalajlama işleminin ardından kolilere konularak taşımaya hazır hale getirilmektedir. Bu aşamada personel itinalı olarak işlem yaptığından taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunlara karşı önlem alınmış olmaktadır. Araç seçimi ekspertiz incelemeleri aşamasında belirlenen bilgilere göre yapılmaktadır. Araç içerisinde bulunan sistem sayesinde sabitlenen kolilerin hareket etme ve içindeki eşyaların zarar görme olasılığı yoktur. Dükkânın satışını yaptığı ürünlerin bu durumda yapılacak olan işlemler için belirleyici olması da ilk olarak incelemelerin yapılması şarttır. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz nakliyat hizmetleri sayesinde taşınma işi artık sizin için kâbus olmaktan çıkarak keyifli bir hale dönüşmektedir. Zorlu işlerin üstesinden gelecek olan ekibimiz ile her durumda nakliyat sektörünün öncüsü olmakta ısrarcıyız.