• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Eşya Depolama sigortalı nakliyat Ankara

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Taşımacılık sektöründe önemli sorunlardan biri olarak karşımıza çıkan depolama çalışması da bu ayrıcalıkların müşteri talepleri gereğince firmalar tarafından karşılanması anlamını doğurmaktadır. Firmamız, nakliyat çalışmalarımızda müşteri istekleri doğrultusunda depolama hizmetlerini yerine getirebilmektedir. Depolama hizmetlerimiz sağlık koşulları göz önüne alınarak eşyalarınızın muhafazasında özen ve titizlik sergilenerek günümüz müşteri memnuniyetine en üst seviyede dikkat edilmektedir.

Siz kıymetli müşterilerimiz depolama ihtiyaçlarınız için “A” kaliteyi tercih ettiğinizde her açıdan kazançlı çıkacaksınız. Evinde tadilat yapanlar, bulunduğu şehir ya da ülkeden taşınanlar, evinden daha büyük ya da küçük eve taşınanlar,ev ya da ofisindeki yer kaplayan eşyalarını depolamak isteyenler, ofisindeki belge ve evraklarını güvenle arşivlemek isteyenler ve daha bir çok sebepten dolayı eşyalarını depolamak isteyenler için depolama hizmeti vermekteyiz.

Adresinizden alınacak olan eşyalar ambalajlama işleminin ardından kolilere yerleştirme işlemi yapılarak rahat ve güvenli olarak taşınabilir duruma gelmesi sağlanmaktadır. Eşyaların uygun koşullarda belirli bir süre bekletilmesi için alana ihtiyaç duyanlar depolama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Bu sayede alınan eşyalar bu alanlarda sorunsuz olarak saklanarak gerektiğinde yeniden alınarak kullanılmaktadır. Kullanmadığınız eşyaların bir süre evinizden uzak kalması veya taşınma sırasında götürmek istemediğinizde size yük olmaması için yeterli olacak alana ihtiyaç duyduğunuz da eşya depolama hizmeti sizler için en uygun seçenek olmaktadır. Depolamanın yapılacağı alan eşyalar için uygun olduğundan bekleme süresi boyunca zarar görmeden kalmaları sağlanmaktadır.

 Nakliyat ve bununla alakalı bütün iş kollarında üstün hizmeti sunmayı amaç edinmiş şirketimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. En sağlıklı sonuçları alabileceğiniz, kaliteli hizmet ve güven veren firma seçenekleri bizim etrafımızda toplanmıştır. Siz yeter ki isteyin, bir telefon kadar uzağınızdayız. Yıllardır biriktirdiğimiz bilgiler ve deneyimler ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu konuda taleplerinizi bizlere istediğiniz her durumda iletebilir ve kısa süre içinde geri dönüşler alabilirsiniz