• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Mağaza Nakliyat ve Taşımacılık sigortalı nakliyat Ankara

Mağaza Nakliyat ve Taşımacılık

Mağaza Nakliyat ve Taşımacılık

Taşımacılık alanında sektörün en iyi firması olma özelliğini korumaya ısrarla devam eden firmamız taşınmanız gereken her yerden her konuda uzman olan ekibi ile sizlerin ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir.

Nakliyat hizmetleri eskilerden bu yana büyük sıkıntılar, stresler oluşturmaktaydı. Önceden bilinçsizce yapılan taşımacılık çalışmaları teknolojinin gelmesiyle birlikte etkin bir kimliğe bürünmüştür. Nakliyat konusunda en önemli unsur taşınan eşyaların zarar görmeden taşınmasındır. Ayrıca nakliye işlemleri ne kadar çabuk ve güvenli yapılır ise firmamızı tercih eden müşterilerimiz zaman bakımından oldukça iyi kar eder. Her zaman bu tür düşüncelerin bilincinde olan firmamız siz değerli müşterilerine en hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde görev alan personellerimiz alanında son derece uzman, güvenilir bir ekipten oluşmaktadır.

Taşımacılık hizmetleri içerisinde birçok alan içerisinde hizmet sunan firmamızda taşımak istediğiniz Mağaza içerisinde bulunan eşyalar satış alanına göre değiştiğinden ilk önce ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile kontroller yapılmaktadır. Bu sayede eşyalar hakkında bilgi alınması ve yeterli incelemenin yapılması ile ne kadar bir bütçe ile hizmetin karşılanacağı belirlenmektedir. Ücreti onaylamanız durumunda bir sonraki adıma geçilmektedir.

Mağaza taşımacılığı taşımacılık alanlarının en zor konularından bir tanesidir. Özellikle giyim mağazalarının taşımacılığında firma olarak son derce gelişmiş ve özel yöntemler kullanmaktayız. Mağazanız taşınızken özel hazırlanmış askılar ile ürünlerinizi taşıyoruz. Elbiselerin veya ürünlerin zarar görmemesi için araçlarımızda bulunan özel aparatları kullanıyoruz.

Alanında uzman kadromuz mağaza eşya taşımacılığı alanı içerisinde eski mağazanızdan eşyalarınızı alıyor ve belirtmiş olduğunuz yeni mağazanıza eşyalarınızın taşımacılığını yapıyor. Taşıma hizmetlerinde yeni adrese ulaşılması hizmetin bittiği aşama değildir. Bu nedenle daha sonrasında adresinize çıkartılacak olan eşyaların tamamı sorunsuz teslimat yapılarak kontrollerin ardından işlem tamamlanmaktadır. Demonte olarak taşınan ürünlerde ustalarımız tarafından gereken montaj işleri de yapılarak kullanıma hazır olarak teslimi gerçekleşmektedir. Bu nedenle taşınmanın en keyifli halini yaşamak istediğinizde profesyonel çalışmalarımızdan uygun fiyatlar ile yararlanma imkânınız bulunmaktadır.