• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Ofis Nakliye ve Taşıma sigortalı nakliyat Ankara

Ofis Nakliye ve Taşıma

Ofis Nakliye ve Taşıma

Nakliyat konusunda kusursuz hizmeti alabilmek için profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Bu konuda hassasiyetle çalışarak uzman kadrosunu oluşturmuş olan şirketimizin kaliteyi sizlerin ayağına kadar getirmektedir. Ofis alanlarında kullanılan malzemeler fazla olduğundan yeni bir adrese taşınmayı düşünenler bu konuda ofis nakliye ve taşıma hizmeti almaları gerekmektedir. Ofis ve büro taşımacılığında uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize kadar gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar ve gerekli malzeme, eleman ve araç temini yapılır.

Kaliteli hizmetimizden yararlanabilmeniz için profesyonel ekibimiz itinalı bir çalışma sürdürerek sizlerin bilgisi ve istekleri doğrultusunda bir çalışma meydana çıkarır. Ofisin incelenmesi için verdiğiniz adrese gelecek olan ekspertiz ekibimiz bütün detayları inceleyerek çıkardıkları rapora göre ödenecek olan fiyatı ve gerekli olan bütün malzemeleri belirleyerek buna göre çalışmaya başlanmasını sağlamaktadır.

Ofisinizde bulunan Bilgisayar, yazıcı, faks ve benzeri elektrikli cihazların kolilenmesi, büyük ebattaki eşyaların küçük parçalar haline getirilerek taşınması ile başlayan işlemler; içinde sabitleyici bulunan araçlarımıza eşyalarınızın taşınması ile devam eder. Bütün bu hizmetlerin ardından yeni ofisinize taşınan eşyalarınız kolilerinden çıkarılarak yerleştirilir, demonte haldeki eşyalarınız ise uzman ekibimiz tarafından montajı yapılarak uygun gördüğünüz alana yerleştirilir. İşinizi en iyi şekilde yapabilmek adına kullandığınız eşyalarınızın zarar görmeden taşınması ve yerleştirilmesi için büyük bir titizlikle çalışan firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en üstün hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Taşınmanın verdiği stres, zaman kaybı, yorgunluk gibi bütün olumsuz etkenleri kendi bünyesinde yok ederek sizlere mutlu ve huzurlu bir nakliye imkanı sunan firmamız Ankara ve çevresi için şehir içi nakliyat ve diğer şehirler içinde şehirlerarası hizmet verilmektedir. Bu durumda ofisinizi nereye taşıyacağınız alacağınız hizmetin belirlenmesi için son derece önemlidir. Yapacağımız işte, verdiğimiz hizmette kalitenin önemi siz değerli müşterilerimizin huzuru ve memnuniyeti aslolan hedefimizdir.