• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Şehirlerarası Nakliyat sigortalı nakliyat Ankara

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Yeni bir çevreye yerleşmenin stresi bir o kadar da o çevreye taşınacak olan eşyaların stresi ile birlikte gelmektedir. Eşyaların bir şehirden başka bir şehre taşınması sırasında oluşabilecek sorunlar oldukça fazladır. Bu yüzden şehirlerarası nakliyat için profesyonel bir ekiple çalışmak, hasarı minimum’a indirerek eşyalarınızın güvenli bir biçimde sorunsuz bir şekilde nakledilmesini sağlamak gerekmektedir. İşte burada devreye biz giriyoruz; Profesyonel ekibimiz, vaktinde, sorunsuz ve sıfır hasar ile eşyalarınızı yeni adresinize taşıyarak sizleri taşınmanın korkutucu ve yorucu durumundan kurtarmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat hizmeti için adresinize gelen profesyonel ekibimiz eşyalarınızın durumu, taşınması için uygun araç seçimi için yaptıkları inceleme doğrultusunda sizlere sunacağı durum raporu ile tercih ettiğiniz tarihte geniş fiyat yelpazesinden bütçenize en uygun olanı ile anlaşma sağlayarak şehirlerarası nakliyat hizmeti için ilk adımı atmış olacaktır.

Uzak mesafeye eşyaların nakledilmesi ve sürecek olan uzun yolculuk sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için araçlarımızın içinde sabitleme sistemi bulunmaktadır. Böylelikle eşyalarınız bir adresten diğerine nakledilirken araç içinde sabitlenen eşyanız ani fren gibi beklenti dışında oluşabilecek durumlarda zarar görmeden nakledilir.

Taşınma işleminiz gerçekleştirilirken ilk olarak ekibimiz kırılacak eşyalarınız ile büyük çaptaki demonte haline gelecek olan eşyalarınızı birbirinden ayırır. Büyük boydaki eşyalarınız demonte haline getirilerek küçük parçalar haline getirilir böylelikle taşınması kolaylaştırırken araç içinde de daha az yer kaplaması sağlanmaktadır. Kırılacak eşyalarınız özenle sarılarak kolilere yerleştirilerek büyük boyutlu eşyalarınızdan farklı konumlarda taşınır ve zarar görmesi engellenmiş olur. Bu işlemlerin tamamı profesyonel bir ekip tarafından yapıldığı için eşyalarınız hasar görmeden yeni adresinize nakledilir. Hassasiyetleriniz önceliğimiz olduğundan bizimle çalışmanın sizler için keyif olacağından hiç şüphemiz yok.

 

Yeni adresinize ulaşım sağlandığında profesyonel ekibimiz eşyalarınızı aracımızdan indirerek evinize çıkartır ve yerleştirme işlemini gerçekleştirir. ÖÇncelikli olarak küçük parçalar halinde sökülen eşyalarınız ustalarımız tarafından birleştirilerek arzu ettiğiniz yere yerleştirilir. Montaj işlemi devam ederken diğer ekibimiz koliler içinde bulunan diğer eşyalarınızı taşıyarak eşyaların kolilerden boşaltılması işlemini gerçekleştirir.

Yorucu ve bir o kadar da stresli olan taşınma işlemini sıkıntı olmaktan çıkarmak bizim işiz. Siz kıymetli müşterilerimize vereceğimiz kaliteli hizmet bizlerin sektörde uzun yıllardır varolmasını sağlamaktadır. Profesyonel ve yeterli ekip sayımız ve eşyalarınıza en uygun araçlarımız ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor sizleri çok büyük bir yükün altına girmekten kurtarıyoruz. Yeni bir şehre mi taşınıyorsunuz? Yapmanız gereken çok basit! Bize ulaşın, kaliteli hizmeti profesyonel ekibimizle birlikte edinin. Taşınmanızı işkence olmaktan çıkarıp yeni mekanınızın tadını çıkarın.