• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Araç Filomuz

Araç Filomuz

Taşınma işlemlerinin hızlı ve kısa bir sürede yapılması için sürekli gelişen sektörün hızına ayak uydurabilmek büyük önem arz etmektedir. Nakliyat sektöründe var olmamıza neden olan kalitemizin farkında olarak, profesyonellerin verdiği hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız ile hazırladığımız titiz çalışmaların tek sebebi müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızdır. Bu bağlılık müşterilerimizle aramızdaki iletişimi kuvvetlendirerek bizim sektörde bir numara kalmamıza ve vazgeçilmez olmamıza neden oluyor.

Araçlarımız ve son sistem ekipmanlarımız ile kaliteli hizmeti kesintisiz olarak sunmaktan vazgeçmiyoruz. Gerekli kapasiteye sahip ekipmanlarımız ve büyük araç filomuz ile taşınma işlemlerinizde, evinizin veya iş yerinizin toparlanmasından, taşınıp yerleştirilmesine kadar devam eden tüm süreçte yanınızda yer alarak siz kıymetli müşterilerimiz için taşınmayı işkence olmaktan çıkarıyoruz.

Problemsiz bir şekilde eşyalarınızı taşıyan firmamız, düzenli bir şekilde bakım yaptırdığı güvenilir ve büyük bir araç filosuna sahiptir. Kamyonet, Kamyon,Tır, eşyanız ne kadar çok olursa olsun hepsini tek seferde taşıyabilecek kapasitede araçlarımız filomuzda bulunmaktadır.

Üstün nitelikli ekibimiz tarafından yapılan fizibilite çalışması ve talepleriniz doğrultusunda incelenerek sizlere en uygun araç tercihi ile hizmette kalitenin farkını yaşatıyoruz. Araçlarımızın iç tasarımları eşyalarınızın sabitlenerek kısa yada uzun mesafede en güvenilir biçimde taşınmasını hedefleyerek tasarlanmıştır. Bu yüzden çalışanlarımızca yerleştirilen kolileriniz, araç içlerinde sabitlenerek yolculuk sırasında oluşabilecek herhangi bir sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Firmamızın Ankara’da bulunan merkezinde dilediğiniz araç seçeneği ile istekleriniz ve beklentilerinize uygun araç ve ekipmanlarımızla sizlere en uygun hizmeti veriyoruz. Uzman ekibimizin hazırladığı seçenekler ile eşya kapasitenize uygun aracımızı ve ekipmanımızı tercih etmeniz ve doğru şekilde yönlendirilmeniz mümkün. Gelişen sistemin en son ürünleri ile donanımlı bir şekilde hizmet veren araçlarımız alanında en kaliteli hizmeti vermek için siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Amacımız yalnızca hizmet etmek değil, kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak yüzlerindeki tebessüme neden olmaktır. Bizim için en büyük kazanç müşterilerimizin memnuniyetir…