• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Asansörlü nakliyat Erzurum Pasinler Pasinler/Reşadiye Mah.

Asansörlü Nakliyat Erzurum Pasinler Pasinler/Reşadiye Mah.

asansörlü Nakliyat Erzurum Pasinler Pasinler/Reşadiye Mah.

Asansörlü nakliyat Erzurum Pasinler Pasinler/Reşadiye Mah. hizmeti gelişmekte olan sektörün son teknolojilerin biri olma özelliğini taşırken bir çok firmanın da kullanamadığı yalnızca bizler gibi sektörün lideri olmuş şirketler tarafından kullanılmaktadır.  Eşyalarını asansörlü nakliyat ile taşımak isteyenlerin tercih etmesi gereken en kaliteli hizmeti, uzman kadromuzla birlikte sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Taşınma işlemi fiziki ve ruhsal açıdan birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Bilhassa taşındığınız mekan yahut yeni taşınacağınız mekan yüksek katlarda ise bu durum siz kıymetli müşterilerimizi içinden çıkılamayacak bir tablo ile karşı karşıya getirmektedir. Eşyaların tek tek hazırlanması ve kolilenmesi, doğru şekilde nakledilmesi uzun zaman alan ve yorucu bir iştir. Bu sıkıntıları ortadan kaldırarak profesyonel bir hizmet almanız sizi vakit kazancına itecektir. İşte biz bunun için varız. Eşyaların hazırlanması ve taşınması sırasında özellikle üst katlarda yaşayanlar için daha kolay bir seçenek olarak asansör ile indirme ve çıkartma işlemi daha kolay yapılarak zamandan da tasarruf edilmektedir. Her aşamada bu alanda uzman olan elemanlar tarafından yapılacak çalışmalar ile daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Şirketimiz tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz sunulan ekspertiz hizmeti ile adresinize gelen uzman kadromuz eşyalarınızı inceleyerek sizin bütçenize en uygun hizmeti karşınıza çıkarmakta, fiyatta anlaşmaya varıldığı taktirde de dilediğiniz tarihte taşınma işlemine başlamaktadır.

Eşyaların paketlenmesi Asansörlü nakliyat Erzurum Pasinler Pasinler/Reşadiye Mah. ve kolilere konulması işlemi için gruplara ayrılması gerekmektedir. Bu işlem özellikle kırılacak olan eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasına imkan sağlamaktadır. Özellikle mobilyaların aşırı büyük olması nedeniyle taşıma sırasında sorun oluşturmaması için demonte hale getirilerek daha küçük boyutlarda taşınabilir duruma gelmesi sağlanmaktadır. Eşyaların tamamı hazırlandıktan sonra asansörlü nakliyat hizmetlerinde uygun olan dış bölümden eve yaklaşan araç ile asansör yukarı çıkartılarak eşyalar bu şekilde daha kısa süre içerisinde aşağıya indirilmektedir. Araca yerleştirme işlemi yapıldıktan sonra verilen adrese doğru yolculuğa başlanarak güvenli bir şekilde nakliye işlemleri devam ettirilmektedir. Araç içerisinde bulunan sabitleme sistemi de eşyaların hareket etmesini engelleyerek zarar görmelerini önlemektedir.

Müşterimizin asansörlü taşımacılığı neden tercih etmelidir?

Bina içindeki merdivenlerden eşya taşınırken eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyanızın çizilme ve kırılma olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Ev eşyanız bina içinde elemanlar tarafından taşınır iken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır.

Asansörlüevden eve nakliyat Erzurum Pasinler Pasinler/Reşadiye Mah. sistemini tercih eden müşteriler bina içinde oturan apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmeden ev eşyanızın taşınması asansörlü nakliyat ile sağlanmaktadır.

Belirlediğiniz günde aracın verilen adrese ulaşması ile aynı şekilde üst katlara çıkartılacak olan eşyaların güvenli olarak taşınması için asansör ile dış alandan yukarı doğru asansör kullanılarak çıkartma işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler merdivenlerden zorlu olan işlemleri daha kısa sürede ve kolayca yapmaya imkan sağlamaktadır. Asansör üzerinde eşyaların sabitlenmesi için oluşturulan sistem sayesinde yükseltme sırasında sorun yaşanmamaktadır. Kusursuz sonuç alınması için yapılan bütün çalışmalar deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olan elemanlar tarafından yapılmaktadır. Asansörlü taşımacılık gerçekleşirken balkon veya pencere aracılığı ile taşınması sağlanmaktadır. Eğer balkon kapınız küçük ve dar ise salonunuzdaki pencere camını marangoz ustamız çıkartarak asansörlü taşımayı camdan yapmaktayız. Asansörlü taşımacılık bittikten sonra marangoz ustamız tekrar salondaki çıkardığı pencere camınızı yerine moteleyerek asansörlü taşıma işini sonlandırmış olurlar.

Profesyonel hizmeti ayağınıza getiren firmamız Asansörlü taşıma konusunda rakiplerine fark atarak sektörün en önde gelen ve üstün hizmetleri ile başarıdan başarıya koşan bir firmadır. Tek seferde eşyalarınızı güvenli biçimde taşımak için bizi tercih ediniz.