• Dil: TÜRKÇE

  • 0312 346 08 47

    0538 336 42 66

Nakliyeci İstanbul   Esenler  Karabayır/Menderes Mah.

Nakliyeci İstanbul  Esenler Karabayır/Menderes Mah.

Nakliyeci İstanbul Esenler Karabayır/Menderes Mah.

Giderek büyüyen sektör ve değişen yaşama şartları bizlerin siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verme hususunda gelişmesine neden olmaktadır.  Yaşam koşulları iş ve okul gibi sebepler insanların devamlı taşınmasına neden olmaktadır. Aynı şehide yahut başka bir şehre taşınma İstanbul   Esenler  Karabayır/Menderes Mah. ihtiyacı doğduğu dönemlerde akla gelen ilk isim olma özelliği bizlere onur vermektedir. Şehiriçi nakliyat İstanbul   Esenler  Karabayır/Menderes Mah. konusunda sunduğumuz kaliteli hizmet ve profesyonel ekibimiz ile sizleri taşınmanın zorluğundan kurtarmak bizim birinci vazifemiz. Yapacağımız işte, verdiğimiz hizmette kalitenin önemi siz değerli müşterilerimizin huzuru ve memnuniyeti aslolan hedefimizdir.

Eşyalarınızın toparlanması, uygun araçlara nakledilmesi, yeni adresinize taşınarak yerleştirilmesi gibi işlemleri sizlere parmağınızı dahi oynatmadan sunan şirketimiz, uzun uğraş ve yorucu işlemlerle başa çıkmanızı engellemektedir. Güvenli ve profesyonel hizmete sahip olmak için yapacağınız tek şey bize ulaşıp taşınmanın zahmet veren yükünü omuzlarınızdan atmaktır.

Şehiriçi nakliyat İstanbul Esenler Karabayır/Menderes Mah. tercihinde bulunan kıymetli müşterilerimiz ilk aşamada adreslerine ulaşan profesyonel ekibimizle bir araya gelerek taşınması gereken eşyalar hakkında karşılıklı değerlendirmede bulunarak ekibimiz tarafından gerekli notların alınması ve bilgilendirilmesi ile sahip olacakları hizmet hakkında bilgilendirilirler. Ekibimizin yaptığı çalışma doğrultusunda tercih edilen araç ve ekipman konusunda anlaşan siz kıymetli müşterilerimiz geniş fiyat seçenekleri ile bütçelerine en uygun fiyatı tercih ederek anlaşmayı sağlamaktadır.

Anlaşma aşamasından sonra bildirdiğiniz tarih ve saatte evinize gelen ekibimiz eşyaların toparlanması ve paketlenmesi konusunda profesyonel bir çalışma gerçekleştirerek kırılacak eşyalar ile diğerlerini farklı iki grupta paketleyerek güvenli bir taşınma için ilk işlemi gerçekleştirmiş olurlar. Büyük ebattaki mobilyaların küçültülerek daha kolay bir biçimde taşınması için uzman ekibimiz tarafından küçültülerek parçalara ayrılan eşyalarınız araç içlerinde bulunan sabitleme sistemi sayesinde zarar görmeden yeni adrese nakledilmiş olur.

Aynı zamanda eşyalarınızın durumuna en uygun aracı tercih eden uzman ekibimiz bütün eşyaların aynı gün içinde nakledilebilmesi için en uygun büyüklükteki aracı tercih ederek işlemin tek seferde yapılmasını sağlamaktadır.

Güvenli bir biçimde yeni adresinize nakledilen eşyalarınız, yeni adresinize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından taşınır. Ardından ustalarımız tarafından demonte halindeki eşyalarınız montajlanarak eski haline getirilir ve tercih ettiğiniz yere kullanıma hazır vaziyette yerleştirilir. Kolilere yerleştirilmiş olan kırılacak eşyalarınız da yine uzman ekibimizce boşaltılarak kırılmadan ve zarar görmeden elinize teslim edilir. Bütün bu işlemlerin tamamlanmasının ardından gerekli kontroller yapılarak nakliyat işlemi bitirilir.

Taşınma işlemini eziyet olmaktan çıkartarak kaliteli hizmeti, profesyonel uygulamayı ayağınıza kadar getiren şirketimiz uzun yıllardır sektörde var olma sırrını verdiği kaliteli hizmette saklamaktadır. Uzman bir ekiple, titiz bir çalışmanın sonucunu görmek ve bu lüksü yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmanız. Amacımız müşteri memnuniyeti, işimiz kaliteli hizmetle sizleri tanıştırmak. Kusursuz ve profesyonel hizmet bizimle güzel.